GAAM Ashwagandha 100 kapslí

Ashwagandha neboli indický ženšen je bylina řadící se do kategorie tzv. antioxidantů a má tedy velmi silné antioxidační účinky.

GAAM Ashwagandha 100 kapslí

Ashwagandha neboli indický ženšen je bylina řadící se do kategorie tzv. antioxidantů a má tedy velmi silné antioxidační účinky.

389 Kč
347,32 Kč bez DPH
Není skladem

Hlavním důvodem pro doplnění stravy o ashwagandhu je její schopnost zvýšit odolnost vůči stresu a tím snížit produkci katabolického degradačního hormonu kortizolu.

Ashwagandhu vyhledávají lidé orientovaní na silný antioxidant,

  • podpora energie a vitality
  • podporu duševního zdraví
  • odolnost proti stresu
  • podporu koncentrace a
  • snížení míry únavy a vyčerpání

Několik studií ukazuje, že extrakt z ashwagandhy zvyšuje dostupnost dopaminu, látky velmi důležité pro pohodu a štěstí.

Jednou z hlavních oblastí použití je spánek. Vysvětlením je vliv na GABA, důležitou signální látku, která snižuje nervové vzruchy a usnadňuje tak relaxaci mozku. Několik studií o extraktu také ukazuje dobrý vliv na paměť, logické myšlení a schopnost koncentrace. Jedním z nejjasnějších účinků je účinek na pohlavní hormony testosteron, progesteron a estrogen. Naše anabolické, stavební a energizující hormony, které jsou v přímém kontrastu s kortizolem. Studie na Ashwagandha ukazují, že množství pohlavních hormonů se zvyšuje s tím, jak klesá produkce kortizolu. Kromě toho ashwagandha aktivuje produkci gonadotropinu, který zvyšuje tvorbu LH, hormonu, který zase usnadňuje tvorbu testosteronu

Několik klinických studií ukazuje, že se zvyšuje síla, růst svalů a kondice. Existuje několik faktorů, které k tomu přispívají, včetně toho, že se zvyšuje produkce ATP, energie používané v pracovních buňkách. Navíc je stimulována vlastní produkce kreatinu v těle, což dále zvyšuje schopnost svalu pracovat. Při poklesu hladiny kortizolu se zvyšuje i množství hemoglobinu a zlepšuje se schopnost absorbovat kyslík.

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně

Velikost: 100 kapslí (50 porcí).

Upozornění: Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Doporučená denní dávka by neměla být překročena.

 

 

Ingredience

extrakt z ashwagandhy, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, kapsle: želatina (hovězí)

Uskladnění Skladujte v suchu, chladu, dobře uzavřené a mimo dosah dětí.

Nutriční hodnoty Obsah na 2 kapsle:
Ashwagandha extrakt 1000 mg
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše