TWEEK

Všechno to začalo jedním oddaným mlsounem v malé kuchyni ve Stockholmu, na misi spojit body mezi světem zdravím/tréninkem a úžasným světem báječných sladkostí. Zakladatel Tweeku, Åsa Rosén, měl vždy vášeň pro pamlsky všech tvarů, chutí a velikostí.
S hektickým životním stylem se u ní vyvinul stav související se stresem, který vedl k neschopnosti pracovat po dlouhou dobu. Tady to všechno začalo. Åsa byla odhodlána najít způsoby, jak zlepšit svůj stav, a začala hledat na světě různé potraviny a přísady se známými zdravotními přínosy. Pečivo, tyčinky a další vzrušující inovace vznikly v malé kuchyni ve Stockholmu. Cíl jí byl brzy jasný, když se začala o těchto vzrušujících ingrediencích učit víc; co kdyby existoval způsob, jak vytvořit nový typ sladkostí bez přidání běžného cukru?
S přírodními, čistými chutěmi a kde se vzhled, chuť a pocit v ústech neliší od tradičního cukroví?

V dnešním světě čelíme řadě výzev a hrozeb pro naše zdraví. Naším posláním ve společnosti TWEEK je čelit těmto výzvám pomocí nové řady produktů a tím být součástí větší mise poskytovat nové, prospěšnější možnosti, ze kterých si lidé mohou vybrat. Můžeme s hrdostí nabídnout nový typ cukroví s méně kalorií ve srovnání s tradičními cukrovinkami, bez přidaného cukru, vysoký podíl vlákniny, přírodní chut a barviva. Naším příspěvkem je povzbudit nás všechny, abychom v našem každodenním životě činili nová, chytřejší rozhodnutí.

K opravě, doladění a vylepšení „Název naší značky je inspirován slovem „Tweak“, což znamená opravit, doladit a zlepšit. Tradiční cukroví jsme „upravili“ a vylepšili pro naše zdraví. V naší komunikaci nikdy nepřicházíme s ukazateli – místo toho se snažíme inspirovat. Naším posláním je vzdělávat místo toho, abychom mluvili o tom, co je správné nebo špatné. Chceme vytvořit povědomí, aniž bychom byli příliš prestižní, a děláme to pomocí kreativní a hravé tonality. Netvrdíme, že jsme doplněk stravy nebo zázračná svačina, vyrobili jsme nový druh cukroví. Věříme, že život by měl být o rovnováze – dopřát si dobré věci, které nás dělají šťastnými, a přitom být laskaví ke svému tělu. A to teprve začínáme."

SLADKOSTI S VÝHODAMI

Poptávka po přírodních složkách v potravinách a nápojích, které konzumujeme, neustále roste. Tento trend se nám líbí a děláme, co můžeme, abychom přispěli na trh přirozenějších alternativ. Naše sladkosti neobsahují žádný přidaný cukr a kalorická hodnota našich báječných sladkostí je až o 50 % nižší než u tradičních cukrovinek. Přesto se vzhled, chuť a pocit v ústech neliší. Vyhýbáme se také konzervantům, palmovému oleji a sójovému lecitinu. Ve všech našich produktech používáme přírodní aromata a výtažky barviv z přírody. Přírodní barviva jsou řadou potravinářských přísad s barvícími vlastnostmi. Věděli jste, že červená v našich báječných gumách pochází ze sladkých brambor? A ta fialová z černé mrkve?

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše