GAAM Železo 90 kapslí

Doplňte svůj příjem železa v kombinaci s vitamínem C.

GAAM Železo 90 kapslí

Doplňte svůj příjem železa v kombinaci s vitamínem C.

209 Kč
186,61 Kč bez DPH
  • Působí proti únavě
  • Důležité pro transport kyslíku
  • Doplněno vitamínem C
  • Podporuje tvorbu hemoglobinu

Proč je železo důležité? Železo je důležitý minerál, který obvykle přijímáte prostřednictvím jídla, které konzumujete.Tělo potřebuje železo k tvorbě hemoglobinu, proteinu nacházejícího se v červených krvinkách, který je zodpovědný za zachycování a transport kyslíku z plic do těla.Železo tedy přispívá
k normálnímu přenosu kyslíku, což je důležité, abyste se cítili energičtí a šťastní v kombinaci
s vitamínem C. Vitamin C je antioxidant, který chrání vaše buňky před oxidačním stresem.Když je v gastrointestinálním traktu vitamin C, může pomoci přeměnit železo na formu, kterou tělo snáze absorbuje.

Trpíte nedostatkem železa? Příznaky nedostatku železa jsou často takové, že jste bledí, unavení, nesoustředění a máte oslabený imunitní systém.Nedostatek železa postihuje častěji ženy než muže z biologických důvodů, jako je těhotenství nebo menstruace.

Doporučené dávkování:1 kapsle denně s jídlem nebo velkým množstvím vody

Velikost: 90 kapslí (90 porcí)

Ingredience

špenátový extrakt, fumarát železitý, kyselina askorbová (vitamin-C), plnivo: mikrokrystalická celulóza, kapsle: želatina (hovězí), barvivo: oxid titaničitý.

Uskladnění skladujte v suchu, chladu, dobře uzavřené a mimo dosah dětí.

Nutriční hodnoty Obsah v 1 kapsli:
Špenátový extrakt 100mg
Fumarát železa 20mg 143% DRI*
Vitamín C 12mg 15% DRI*
*DRI Denní referenční příjem
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše